O nas

Sklep geodezyjny GEO-MAX jest odpowiedzią na potrzeby firm geodezyjnych i budowlanych w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Zakup niezawodnego sprzętu pomiarowego w atrakcyjnych cenach pomaga zapewnieniu konkurencyjności świadczonych usług.

Sklep prowadzony jest przez geodetów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i praktyczne doradztwo. Dzięki znajomości branży geodezyjnej w pełni rozumiemy potrzeby rynku i staramy się na bieżąco oferować pojawiające się nowości produktowe na rynku. 

Stale pracujemy nad poszerzeniem asortymentu oferowanych produktów. Zawsze staramy się aby dostarczany przez nas sprzęt geodezyjny był z jednej strony najwyższej jakości a z drugiej strony był oferowany w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Dokonujemy wszelkich starań aby formuła płatności za dokonane w naszym sklepie zakupy była wygodna i prosta dla naszych Klientów.

Ostatnim istotnym elementem przy dokonywaniu zakupów w sklepie geodezyjnych Geo-Max jest szybka i sprawa dostawa do siedziby firmy Klienta. Dzięki temu nasi Klienci mogą otrzymać nasze towaru w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zakupu.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół GEO-MAX.eu