O nas

 

Sklep geodezyjny GEO-MAX jest odpowiedzią na potrzeby firm geodezyjnych i budowlanych w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Zakup niezawodnego sprzętu pomiarowego w atrakcyjnych cenach pomaga zapewnieniu konkurencyjności świadczonych usług.


Sklep prowadzony jest przez geodetów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i praktyczne doradztwo. Dzięki znajomości branży geodezyjnej w pełni rozumiemy potrzeby rynku i staramy się na bieżąco oferować pojawiające się nowości produktowe na rynku. Stale pracujemy nad poszerzeniem asortymentu oferowanych produktów. Zawsze staramy się aby dostarczany przez nas sprzęt geodezyjny był z jednej strony najwyższej jakości a z drugiej strony był oferowany w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.


Dokonujemy wszelkich starań aby formuła płatności za dokonane w naszym sklepie zakupy była wygodna i prosta dla naszych Klientów.


Ostatnim istotnym elementem przy dokonywaniu zakupów w sklepie geodezyjnych Geo-Max jest szybka i sprawa dostawa do siedziby firmy Klienta. Dzięki temu nasi Klienci mogą otrzymać nasze towaru w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zakupu.


Życzymy udanych zakupów!


Zespół GEO-MAX


 
 


BEZPIECZNA
PŁATNOŚĆ

SZYBKI KONTAKT

mail: sklep@geo-max.eu

 

Zamówienia, faktury, wysyłka

tel. 517 17 30 30

Sprawy techniczne, zamówienia hurtowe

tel. 509 234 234

 
design & engine: okinet.pl       copyright geo-max 2011
dalmierz, niwelator, tachimetr, taśma pomiarowa Richter, drogomierz, lustro dalmiercze, teodolit, laser, łata niwelacyjna, tyczka, statyw, GPS, sprzet geodezyjny, geodezja, sprzet mierniczny, mierzenie